کلینیک آسیا کلینیک آسیا کلینیک آسیا کلینیک آسیا کلینیک آسیا
بوتاکس و دیسپورت (2)

تزریق بوتاکس برای درمان چین و چروک های دینامیک کاربرد دارد یعنی چین و چروک هایی که ایجاد آنها وابسته به انقباض عضلات است مثل چین های بین دو ابرو که به چین اخم معروف است و چین های پیشانی و پنجه کلاغی دور چشم. این نوع چین و چروک ها بر اثر انقباض عضلات ایجاد می شود و اگر ما تزریق بوتاکس را هرچه رودتر انجام دهیم از ایجاد آنها پیشگیری می کنیم.

تعداد تصویر در مجموعه: 2
تزریق ژل و چربی (7)

علائم قابل رویت پیری در طی زمان به علت اشعه خورشید، وراثت و روش زندگی ایجاد می گردد و یکی ازعلائم زودرس آن ایجاد چین و چروک و کاهش حجم پوست می باشد با تزریق فیلرها بصورت غیر جراحی، می توان کاهش حجم را جبران کرده و این خطوط را از بین برد. مهمترین کاربرد ژل در پوست، پرکردن چین ها و چاله های عمیق در پوست است مثلاً خطوط خنده یا خطوط عمیق در ناحیه اخم و گاهی چین های عمیق در اطراف چشم و همچنین برای گونه گذاری خصوصاً خانم هایی که دچار لاغری صورت هستند و یا اینکه صورت نسبت به بدن لاغرتر است. فیلرها همچنین برای ضخیم و حجیم کردن لب ها و بهتر کردن ظاهر زخم های فرو رفته نیز بکار می روند.

تعداد تصویر در مجموعه: 7
لاغری موضعی (5)

افرادی که دارای وزن در حد طبیعی هستند ولی دچار چاقیهای موضعی در مناطقی ازبدن مثل پهلو ها ،شکم ، باسن ، ران ویا بازوها هستند .اغلب باگرفتن رژیم غذایی و ورزش دچار لاغری وشل شدن صورت می شوند ومتاسفانه محل مورد نظر خیلی تغییر نمی کند . در این گونه افراد بهترین روش درمانی لیپو ساکشن ،لیپولیزریا استفاده از دستگاهای لاغری موضعی می باشد .

تعداد تصویر در مجموعه: 5
آکنه (جوش پوستی) (9)

منافذ بسته شده غدد چربی (دانه‏های سرسیاه و سرسفید)، جوش‏ها و ضایعات عمیق‏تر (کیست‏ها یا ندول‏ها) که در صورت، گردن، سینه، پشت، شانه‎ها و حتی بازوها بروز می‏کنند، اصطلاحاً (آکنه) گفته می‏شود. کم و بیش اکثر نوجوانان به آکنه مبتلا می‏شوند. بااین‏حال این بیماری به گروه سنی خاصی محدود نمی‏شود و بزرگسالان حتی تا ۴۰ سالگی نیز می‏توانند به آن مبتلا شوند. اگر چه آکنه معمولاً بعد از چند سال خودبخود خوب می‏شود ولی نمی‏توان آن را به حال خود رها کرد. زیرا از آکنه‏ای که درمان نشود، ممکن است تا پایان عمر جوشگاه‏هایی بدشکل بر روی پوست بماند. البته این جوشگاه‏ها نیز قابل ترمیم می‏باشند. اگرچه آکنه بیماری وخیمی نیست، اما می‏تواند باعث بدشکل شدن صورت و در نتیجه ناراحتی روحی بیمار گردد. همچنین در موارد حاد و شدید، موجب پیدایش جوشگاه‏های بسیار بدشکل و دایمی می‏شود. باید در نظر داشت که حتی موارد ملایم آکنه نیز می‏توانند موجب پیدایش جوشگاه‏ها شوند.

تعداد تصویر در مجموعه: 9
لیفتینگ(رایتیدکتومی) (1)

امروزه روش‌های بسیاری برای لیفتینگ یا بالا کشیدن پوست صورت از طریق جراحی و غیرجراحی صورت می‌گیرد. این روش‌ها برای درمان پوست صورت‌هایی است که در اثر افزایش سن دچار شل‌شدگی و افتادگی شده‌اند. از میان راه‌‌های درمانی، روش‌های جراحی به علت اثرات بهتر طرفداران زیادی پیدا کرده است. این روش‌های جراحی با عنوان «رایتیدکتومی» شناخته می‌شوند.

تعداد تصویر در مجموعه: 1
لیزر (6)

بعد از صورت، دست هر فـردی قابـل رویت تـرین قسمت از بدن اوست. با این حال بیشتر ما مراقبتی که مناسب دست هایمان باشد، انجام نمی دهیم و نسبت به آن بی توجه هستیم درحالی که پوست ظریف و نازک پشت دست ها زودتر از پوست صورت نشانه های پیری را نشان می دهد

تعداد تصویر در مجموعه: 6
بيماريهاي پوستي (14)

تعداد تصویر در مجموعه: 14
Scroll to Top