کلینیک آسیا کلینیک آسیا کلینیک آسیا کلینیک آسیا کلینیک آسیا

PDL


(Pulsed Dye Laser)   ابن ليزر برای بهبود و ترمیم ضایعات عروقی (قرمز رنگ ) پوست طراحی شده است که می تواند بدون بجا گذاشتن تاثیر منفی از لایه های سطحی پوست عبور کند و مویرگ های موجود در لایه های عمقی پوست را تحت تاثیر قرار دهد ، طیق وسیعی از ضایعات قرمز عروقی پوست می تواند توسط این لیزر بهبود یابد .

ماه گرفتگی ، خال های قرمز رنگ پوست که در سنین بالا بر روی بدن ایجاد می شود ، گوشت اضافه و جای عمل جراحی و سوختگی های قبلی ، ترک های قرمز رنگ شکم ، مویرگ های زیر جلدی صورت و ساق پا و حتی زگیل های پوستی و جوان سازی صورت به فرم غیر تخریبی به وسیله لیزر PDL قابل درمان است .
کاربرد لیزر PDL در جوانسازی پوست صورت ؟
از دیر باز لیزر درمانی در حوانسازی صورت به فرم تراشیدن لایه لایه پوست و همراه با مشکلاتی همچون ترشح و تورم پوست صورت برای چندین روز و قرمزی و دو رنگی پوست برای هفته ها پس از لیزر بوده است  اما لیزر PDL می توان بدون ایجاد هیچ یک از این عوارض به جوانسازی پوست صورت بپردازد . در واقع لیزر PDL با تحریک عروق زیر پوست صورت ، می تواند در عرض چند ماه تولید کلاژن که عامل قوام و جوانی پوست است ، افزایش داده و در رفع شلی پوست صورت و بهبود چروک های آن شود . بر این اساس جواب نهایی لیزر را می توان از 3 تا 12 ماه بعد از خاتمه جلسات لیزر درمانی مشاهده کرد .

Scroll to Top